Vendégünk volt Kovács Sándor

 „Aktuális kérdések”-című heti magazinműsorunk vendége Kovács Sándor

úr városunk és térségünk országgyűlési képviselője volt.

 A riportban elhangzott,-többek között-hogy hogyan, milyen számottevő kérdésekkel, milyen aktualitásokkal kezdte meg a Parlament őszi ülésszakát, illetve Magyarország fontos eseményeiről is szó esett; a 2019. tavaszán tartandó európai parlamenti választások kapcsán.

 Ezen kívül városunk és térségünk főbb eseményeiről számolt be a képviselő úr. Így például a tiszaderzsi „Terület- és Településfejlesztési Operatív Program” megyei forrásából megvalósított - védőnői szolgálatot és háziorvosi praxist is magában foglaló - Egészségházról, a mellékút felújításokról, amely mintegy12,5 kilométeren újult meg a 4202. jelű, Kisújszállás-Mezőtúr összekötő út Túrkeve és Mezőtúr közötti szakasza.

 Jelentős téma volt még, a kiemelt turisztikai fejlesztési térséggé válás kapcsán további beruházások megvalósítása is.